Skladovacia hala

objekt využívajú plniarenské spoločnosti na skladovanie a prepravu výrobkov. Výklopné brány oceľovej haly zvyšujú pohodlie a bezpečnosť používania. Kubatúra haly je 350 metrov štvorcových.
Cena: 17 000 €

Rozmery:
- šírka 14 m
- dĺžka 25 m 
- výška bočnej steny 3,50 m
- výška najvyššej hrany 5,50 m
- svetlá výška vjazdu brány 2,50 m
- šírka brány 3,00 m
- pozinkovaný trapézový plech I. akosť
- sedlová strecha
- 2 výklopné brány 300 cm(š) 250 cm(výš)
- 5 okenných otvorov 235 cm(š) 145 cm(výš)

Materiálová špecifikácia:
Strecha - Strecha sa každého 3,10 metra opiera na priehradových nosníkoch, ktoré dodatočne ležia na podperných pilieroch s prierezom 30 cm x 30 cm. Tieto piliere zvyšujú stabilitu a výdrž konštrukcie aj pri silnejších nárazoch vetra. Systém podperných pilierov nesťažuje využívanie priestoru pod strechou.
Steny - Veľké okenné otvory zaručujú dostatok svetla, vďaka čomu je využívanie priestorov haly pohodlné. Priestor medzi podkladom (poter) a stenami haly je vyplnený nízkoexpanznou montážnou penou, ktorá zaručuje dokonalú izoláciu.

Na objednávku zákazníka vyrobíme každý druh konštrukcie. Kvôli zabezpečeniu pred zrušením transakcie zo strany zákazníka vyberáme zálohu na konštrukciu haly. Každý prvok môže byť v inej farbe, dostupné farby (kliknite!).

Oceľové haly sa skladajú zo systému oceľových rámov vyhotovených z uzatvorených profilov. Nosníky, ktoré držia strechu, sú vyhotovené z uzatvorených profilov ohýbaných za studena.

Doplnková výbava (za príplatok):
- kovania
- svetlíky
- dodatočné malé dvere
- okenné otvory na mieru
- akrylový plech (rôzne farby)
- možnosť zmeny rozmerov haly: šírka, dĺžka, výška
- kotvenie k podkladu

Cena dopravy sa dohodne telefonicky.