je lacná alternatíva murovanej garáže, celá konštrukcia je vyvýšená o 30 cm. Použitá výklopná brána je perfektným riešením v prípade, ak máme obmedzený priestor na postavenie garáže.
Rozmery: 4m x 6m

Rozmery:
- šírka 4 m (3,96 m)
- dĺžka 6 m (5,96 m)
- výklopná brána (výš. 2 m)
- svetlá výška vjazdu 1,95 m
- šírka brány 3 m
- celková výška spredu 2,43 m
- výška zozadu garáže 2,20 m
- dvierka (š. 90 cm)
- akrylový trapézový plech I. akosť
- konštrukcia natretá základným lakom

Materiálová špecifikácia:

Stena - vyhotovená z profilov v tvare U, ohýbaných za studena a opláštených prvotriednym akrylovým trapézovým plechom T-14. Trapézový plech je pripevnený pomocou skrutiek do plechu typu "ramer".
Brána - otvára sa dohora, vybavená obojstranným pružinovým systémom uľahčujúcim jej dvíhanie. Dodatočný plechový prvok v hornej časti brány chráni garáž pred prenikaním dážďa dovnútra.
Steny - garáže sú vyhotovené z uholníkov ohýbaných za studena a spevnených priečnou lištou. Trapézový plech T-7 je pripevnený ku konštrukcii pomocou hliníkových nitov.

Grafitová garáž RAL 7016. Uholníky sú ošetrené základným náterom hnedej farby. Brána sa nachádza na pravej strane, no možno bezplatne zmeniť umiestnenie brány (na strede alebo na ľavej strane).

V našej ponuke nájdete tiež garáže netypických rozmerov. Možno meniť farebné prevedenie jednotlivých prvkov, dostupné farby (kliknite!) Garaż tego typu jest bardzo funkcjonalny i estetyczne.


Doplnková výbava (za príplatok):
- kovania
- strecha so spádom: dozadu, dopredu, vľavo, vpravo
- dvojkrídlové brány
- dodatočné malé dvere
- okenné otvory na mieru
- pozinkovaný plech
- možnosť zmeny rozmerov garáže: šírka, dĺžka, výška
- kotvenie k podkladu

Hľadáte iný rozmer ? Zoznámte sa s naším cenníkom garáží.